top of page
Bilişsel rehabilitasyon

Bilişsel rehabilitasyon

Dikkat, bellek ve muhakeme işlevlerini geliştirmek için uygulanan terapiler.

Psikolojik değerlendirme testleriler

Psikolojik değerlendirme testleriler

WISC-R Zeka Testi Kent Egy Zeka Testi Cattell Zeka Testi Metropolitan Gesell Gelişim Figürleri Testi OKHT Okula Hazırlık Testi Peabody Alıcı Dil Testi Resim Sıralama Testi

Neurofeedback

Neurofeedback

Çeşitli psikiyatrik hastalıklarda uygulanabilen ve tıbbi cihaz sertifikalı EEG teknolojileri kullanılan neurofeedback/nöroterapi uygulamaları

Psikolojik değerlendirme testleriler

Psikolojik değerlendirme testleriler

AGTE Peabody Alıcı Dil Testi Resim Sıralama C.A.T Louissa Duss Algı Psikanalitik Hikaye Testi Görsel Motor Algılama testi Görsel Algı Testi Buton Kognitif Fonksiyonlar ve Görsel Hafıza Testi ÖÖG Bataryası

Kişilik ve nöropsikolojik testleri

Kişilik ve nöropsikolojik testleri

MMPI Kişilik Testi TOVA Dikkat Testi MOXO Dikkat Testi Sürekli Performans Testi Wisconsin Kart Sıralama Testi IOWA Kumar Testi Corsi-Block Bellek Testi İz Sürme Testi Wehsler Bellek Testi

qEEG

qEEG

Beyin haritalama yöntemi ile tanı ve takip.

tDCS uygulaması

tDCS uygulaması

Depresyon, uyku bozuklukları, baş ağrısı, OKB, unutkanlık sorunları için farklı protokollerin sunulduğu tDCS ve rTMS tedavileri.

Çalışma Koşulları ve Kuralları

 • Kliniğimiz müşterek muayenehane ruhsatlı olup sağlık bakanlığının Ayakta Teşhis ve Tedavi Hizmeti Sunulan Özel Sağlık Kuruluş' u yönetmeliğine göre uygunluk almıştır. SGK sistemi bu kapsamdaki kuruluşlarda geçerli değildir.

 • Randevu ile çalışılmaktadır, görüşme süresi 50 dakikadır.

 • İlk görüşmelerde, görüşme öncesi gerekli form ve ölçeklerin doldurulması amacıyla mutlaka en az yarım saat önce klinikte hazır bulunulması önerilir.

 • İlk görüşme sonrası kliniğimizde biyo-psiko-sosyal tanı için gerekli görülen olgularda

  • qEEG (Beyin haritalama) gibi biyolojik tanı yöntemleri ile tDCS, Nörofeedback v.b. nöromodülasyon tedavileri ve bilişsel (dikkat, bellek, muhakeme becerisi) kapasiteyi arttırmaya yönelik bilgisayarlı bilişsel rehabilitasyon/remediyasyon terapileri uygulanabilmektedir.

  • Çocuk, ergen ve erişkinlerde kişilik ve nöropsikolojik (dikkat, zeka, bellek) profilin değerlendirilmesine yönelik hem bilgisayar tabanlı hemde de kağıt-kalem psikometrik testler kullanılarak tedavi yol haritasının oluşturulmasına destek sağlanabilmektedir.

  • Terapi eğitimi alan olan psikiyatristlerimiz dışında, birlikte çalıştığımız uzman psikolog /psikoterapist ruh sağlığı profesyonelleri ile gerekli görülen durumlarda özgül psikoterapi yöntemleri  kliniğimizde uygulanmaktadır. 

 • Randevu saatleri danışanların isteklerine göre beraberce ayarlanmaktadır.

 • Randevu almak için 0232 332 10 21 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Akşam 20:00 ' dan sonraki tüm çağrılara  ertesi gün sekreterimiz tarafından geri dönüş yapılır.

 • 10:00 Öncesi veya 18:00 sonrası randevu talepleri değerlendirilerek, gün içinde dönüş yapılarak randevu planlanır.

 • Cumartesi günleri saat 13:00' a kadar randevu verilebilmektedir.

 • Randevu isteklerinizi son günlere bırakmamanızı öneririz.

 • Gün içi ( 10:00 - 18:00) her türlü sorununuz için ofis telefonlarını, elektronik postayı ve web sitemden anında mesaj özelliğini kullanabilirsiniz. Takip hastalarımız, acil sorularınız için muayenehanemize başvurduğunuzda size verilecek telefona whatsapp mesajı atmanızı öneririz. En kısa sürede size geri dönülecektir.

bottom of page