top of page

Uzm. Klinik Psk. Berk Naldöken

2018 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun olduktan sonra yine aynı üniversitede Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programına kabul aldım.

Bu süreçte Prof. Dr. Haluk Arkar süpervizörlüğünde yetişkinlere yönelik Bilişsel Davranışçı Terapi ve Doç. Dr. G. Serap Tekinsav Sütcü süpervizörlüğünde kaygı bozukluğu olan çocuklara yönelik yine Bilişsel Davranışçı Terapi yönelimli Korku Avcısı programını uyguladım.

Eğitim sürecimde yeme bozukluğu olan yetişkin bireyler ve öfke problemleri olan genç bireylere yönelik gerçekleştirilen Bilişsel Davranışçı Terapi yönelimli grup terapilerinde gözlem yaptım.

Buna ek olarak, yaklaşık 1 yıla yakın bir süre zarfında Ege Üniversitesi Hastanesi Psikiyatri Biriminde yetişkin, ergen ve çocuklara yönelik zeka ve kişilik değerlendirmelerine ilişkin çeşitli testler uyguladım.

Bilişsel Davranışçı Terapiye ek olarak ISST onaylı Şema Terapi temel düzey eğitimi ve dikkat sorunu yaşayan çocuk ve ergenlere yönelik Attentioner DEHB uygulayıcı eğitimini aldım.

Şu anda Ege Üniversitesi’nde klinik psikoloji alanında doktora eğitimine devam etmekteyim. Kaygı bozuklukları, OKB, panik bozukluk, depresyon ve yeme bozuklukları başta olmak üzere sosyal beceri, öfke problemleri ve ilişki sorunları üzerine Bilişsel Davranışçı Terapi ve Şema Terapi odaklı olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim.

hoca-1.jpg
bottom of page