top of page

Online psikiyatrik ve psikolojik danışmanlık

Değerli ziyaretçimiz,

Bir özel sağlık kuruluşu olan muayenehanemizde ruh sağlığı hizmetleri COVID-19 için gerekli önlemler alınarak ve sosyal mesafe kuralı gereği görüşme yoğunlukları azaltılarak 2020 Mart ayı itibari ile devam etmektedir. 

 

Bu süreçte ister kişisel kaygılar ister sağlık durumları gereği tedavisini yüz-yüz' e görüşmeler ile sürdüremeyeceğini düşünen, evlerinden çıkamayan, uzakta ikamet eden danışanlarımız  için bu süreçte online terapi ve psikiyatrik danışmanlık dönemini başlattık.

 

Uzmanlarımız yetişkin, çocuk ve ergenlerede online terapi ve psikiyatrik danışmanlık hizmeti vermektedir. Ayrıca, online uygulamaya elverişli dijital platformda kullanılabilir testler de  uygulanabilmektedir.

  • Tüm görüşmelerimizi yüz-yüze görüşmelerde olduğu gibi kliniğimizde çalışan asistanlarımız randevu usulü ile organize edecektir.

  • Görüşmeler Zoom, Skype veya Whatsapp uygulamları ile yapılmaktadır.

  • Görüşme öncesinde ödemeyi havale yoluyla veya BDDK onaylı ödeme kuruluşu IYZICO alt yapısı ile kredi kartı yoluyla göndereceğimiz linkten yapabilirsiniz.

  • Muaynehanemizde reçete online sistemi kullanılmakta olup mevcut tedavilerinizin devamlılığı konusunda destek alabilirsiniz.

  • Aklınıza takılan tüm sorularınız için asistanlarımız sizi aydınlatmaktan mutluluk duyacaktır. Sorularınız için bizi 02323321021 ' den arayabilir, czsaglik@gmail.com' a mail atabilir ya da aşağıda bulunan mesaj kutusundan bize yazabilirsiniz.

 

bottom of page